Pomysł na świąteczny prezent - domowa hodowla kiełków!

07.12.2018
w kategorii: 
Zestaw do domowej hodowli kiełków jako prezent pod choinkę od Home & Kitchen Garden

Pomysł na świąteczny prezent - domowa hodowla kiełków!

Przed nami gorący czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Wiąże się on z porządkami, dekorowaniem domów, pieczeniem ciast, pierników, czy przygotowywaniem potraw wigilijnych. Nie ominie nas jednak wysiłek związany z poszukiwaniem prezentów dla najbliższych osób z rodziny, czy przyjaciół. Często to właśnie podarki przysparzają nam niemałe kłopoty. Jednak mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością zachwyci każdego obdarowywanego.

Świetnym pomysłem na prezent są produkty Home & Kitchen Garden.
 

Zdrowie i dekoracja domu w jednym!

W sklepie internetowym znajdziesz zestawy do samodzielnej hodowli kiełków. W skład zestawu wchodzi podstawka, worek jutowy, wkład kokosowy oraz wybrane przez nas nasiona kiełków. Sposób wykonania takiej samodzielnej domowej hodowli kiełków nie jest skomplikowany, a z pewnością przynieść może wiele radości oraz satysfakcji. Istotny jest także fakt, że do wykonania kolejnej hodowli nie musimy kupować całego zestawu. Podstawkę oraz torebkę można używać wielokrotnie. Na stronie sklepu dostępne są tak zwane zestawy uzupełniające. Składają się one z wkładu kokosowego oraz nasion. Umożliwi to rozpoczęcie nowej hodowli wykorzystując na przykład nową odmianę kiełków bez konieczności zakupu całego zestawu. Przedstawiając kolejne zalety warto wspomnieć, że kiełki to przecież produkt znany oraz szeroko używany w kuchni. Propozycji ich spożycia jest wiele, ze względu na różne walory smakowe. Są przede wszystkim bogactwem mikroelementów i witamin dla naszego organizmu. Zawierają cały ich szereg wraz wieloma cennymi pierwiastkami  między innymi żelazem, magnezem, potasem, cynkiem, jodem, manganem czy miedzią. Swoją popularność zawdzięczają wielu dobroczynnym wartościom, których nie sposób wymienić pokrótce. W zakładce Inspiracje na stronie internetowej znajdziesz wiele cennych informacji, które sprawią, że zapoznasz się z tematem znacznie bliżej.
Poza walorami zdrowotnymi oraz smakowymi warto dodać, że kiełki mogą stanowić element dekoracji domu czy mieszkania. Każda roślina znajdująca się we wnętrzu sprawia, że ocieplamy wizerunek pomieszczenia i wprowadzamy do niego harmonię.
 

Prezent pod choinkę!

Zdecydowanie taki prezent ucieszy każdego, mniejszego i większego odbiorcę. W sklepie internetowym znajdziesz nasiona do hodowli kiełków rzodkiewki, brokułu, rukoli, buraka oraz rzeżuchy. Jak widać wybór jest duży, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie oraz swoich bliskich jako zdrowy, kreatywny i pomysłowy prezent pod choinkę.

 

Zostań z nami i rzuć okiem na inne artykuły!

Dekoracyjne wartości ziół, warzyw i herbat od Home&Kitchen Garden

Wyobraźcie sobie dość dziwnie urządzone mieszkanie. Na półkach, zamiast książek, stoją paczki landrynek. Na ścianach wiszą pęta świeżo wędzonej kiełbasy. A na parapetach dojrzewa sobie wesoło żółty ser. Tymczasem istnieje sposób, by naprawdę ozdobić dom… jedzeniem. I to całkowicie legalnie.

 
w kategorii:
Kiełki brokułów od Home&Kitchen Garden pokazują nowotworom, gdzie raki zimują

Gdyby wybrać jeden powód, dla którego nie tylko warto, ale wręcz trzeba zainteresować się kiełkami brokułów, byłby to sulforafan – słowo, na dźwięk którego nowotwory wpadają w uzasadnioną panikę.

w kategorii: